Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Kto zostanie książęcą parą? To rozstrzygnie się dzisiaj

2016-04-28 09:39:01 (ost. akt: 2016-05-24 20:29:36)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

To już ostatnie chwile, by zagłosować na Małą Księżniczkę i Małego Księcia. Głosowanie kończymy we wtorek 24 maja, o godz. o godz. 23.59.

Dzieci są naszym największą radością. Mają w sobie beztroskę, której brakuje nam, dorosłym. Na cały świat patrzą przez różowe okulary i we wszystkim potrafią dostrzec dobro. Dla rodziców są skarbem i dumą.

Udział w naszym plebiscycie to nie tylko świetna zabawa, ale również pamiątka dla dzieci i rodziców na całe życie. Plebiscyt rozpoczęliśmy 8 kwietnia, potrwa on do 24 maja. W każdym powiecie zostanie wybrany Mały Książę i Mała Księżniczka 2016.

Dzieciom, które uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów zostaną również przyznane tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”. Plebiscyt jest skierowany do dzieci w wieku do 10 lat, które zostaną zgłoszone przez ich rodziców lub opiekunów prawnych.

Zasady głosowania
Głosowanie polega na wysyłaniu sms-ów z treścią zamieszczoną w cudzysłowie. Na przykład, głosując na księżniczkę z powiatu olsztyńskiego, w treści sms-a pod nr 71160 należy wpisać: „WT.MKA.X”, gdzie,, X'' to numer przypisany konkretnej kandydatce z listy powiatu węgorzewskiego. Natomiast głosując na księcia z naszego powiatu, w treści sms-a należy wpisać: „WT.MKE.X”, gdzie,, X'' to numer przypisany konkretnemu kandydatowi z listy. Koszt sms-a wynosi 1,23 zł brutto.

Zgłoszenie dziecka następuje poprzez nadesłanie jego jednego zdjęcia na adres e-mail stosownie do miejsca zamieszkania: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl

Prawidłowe zgłoszenie dziecka powinno zawierać: • imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat • zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu • akceptację postanowień regulaminu • imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. Regulamin i szczegółowe informacje odnośnie naszego plebiscytu dostępne są na stronie: www.wegorzewo.wm.pl.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages