Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

500 zł na drodze nie leży

2016-04-01 11:17:43 (ost. akt: 2016-04-01 11:54:25)

Autor zdjęcia: mm

Od dzisiaj Miejsko–Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węgorzewie przyjmuje wnioski o świadczenie wychowawcze.

Z minuty na minutę kolejka w MGOPS się powiększa. Pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej pomagają petentom wypełniać wnioski oraz sprawdzają czy wszystko jest prawidłowo uzupełnione.

— Na chwilę obecną przyjęliśmy 100 wniosków oraz otrzymaliśmy 20 drogą elektroniczną— mówi Alicja Sawko, zastępca dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Węgorzewie. — Praca idzie płynnie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba to przewidzieliśmy możliwość wydłużenia czasu pracy ośrodka oraz organizację pracy w sobotę, aczkolwiek na chwilę obecną nie jest to konieczne.

Na składających wniosek czeka niespodzianka w postaci listu gratulacyjnego podpisanego przez premier Beatę Szydło.

—Właśnie złożyłam wniosek o świadczenie 500+ — mówi Agnieszka Kumor.— Nie jestem zwolenniczką rozdawania pieniędzy socjalnych, wolałabym żeby rząd dał ludziom pracę oraz rozwiną gospodarkę. Jednak 500 zł na drodze nie leży więc postanowiłam starać się o świadczenie. Mam dwójkę dzieci i pracę. Moi znajomi już zastanawiają się czy nie rezygnować z posad bo bardziej opłaca się siedzieć na zasiłku. Nie popieram takiego poglądu, mam pracę i nie mam zamiaru z niej rezygnować.

Miejsko–Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Węgorzewie przyjmuje wnioski w godzinach 7.00 – 15.00. (mm)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages