Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych

2016-03-18 09:32:38 (ost. akt: 2016-03-18 09:40:16)
Archiwum LO w Wegorzewie

Archiwum LO w Wegorzewie

Autor zdjęcia: lo

Piłka siatkowa łączy w sobie dobrą zabawę i sportową rywalizację. Uczennice, które zmierzyły się w Powiatowym Turnieju Piłki Siatkowej wykazały się hartem ducha i walecznością.

W poniedziałek w hali sportowej Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie odbył się Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. W turnieju udział wzięły trzy drużyny: dwie z liceum ogólnokształcącego pod opieką Rajmunda Klukowskiego i jedna z Zespołu Szkół Zawodowych pod opieką Katarzyny Makaus.

— W pierwszym spotkaniu zmierzyły się ze sobą drużyny licealistek, które po sobotnich derbach węgorzewskich miały sobie wiele do udowodnienia, w szczególności młode zawodniczki z klas pierwszych — relacjonuje Rajmund Klukowski, nauczyciel wychowania fizycznego w węgorzewskim liceum.

W ogólnej klasyfikacji pierwsze miejsce zajął zespół uczennic z I klasy LO, na drugiej pozycji uplasowały się uczennice z III klasy LO, klasyfikację turnieju zamknęła drużyna z Zespołu Szkół Zawodowych.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. (mm)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages