środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Od wspólnej herbatki do nocnej "Wampiriady"

2016-03-06 12:19:54 (ost. akt: 2016-03-06 13:40:07)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

Dobry humor towarzyszył nam podczas wszystkich zajęć, których podjęliśmy się w nocy z 4 na 5 marca w Szkole Podstawowej w Perłach. Swoje przygody rozpoczęliśmy od wspólnego ucztowania przy herbatce z samowaru.

Trzeba było trochę poczekać, aż się w samowarze rozpali, a kiedy już woda zawrzała, nastąpiła ważna chwila – każdy sam przekręcał kranik i zaparzał herbatę. Jednym smakowała, innym trochę mniej, ale przeżycie było niepowtarzalne!

Po uczcie nastąpiła chwila przerwy, a potem uczestniczyliśmy w zajęciach sportowych. Chętni grali w ping-ponga, inni urządzili zachwycające popisy akrobatyczne.

Następnym etapem była wspólna zabawa i konkursy. Rozpoczęliśmy od losowania zadań do wykonania. Wyciągaliśmy karteczki i musieliśmy wykonać zadanie bez względu na to, czy nam się ono podobało, czy nie. Takie zasady wcześniej ustaliliśmy i każdy musiał się do nich zastosować.

Kolejna zabawa odbywała się na podwórku. Okazało się, że wszyscy są niebywale odważni i wzięli udział w zabawie, którą nazwaliśmy „Wampiriadą” – dwoje uczniów chodziło, pozostali byli ukryci w różnych miejscach na terenie szkolnego podwórka i mieli za zadanie ich wystraszyć.

Czasami serca mocniej zabiły, ale w rezultacie nikt się za bardzo nie wystraszył. Po chwili przerwy (a było już po północy) wybraliśmy się jeszcze na spacer w stronę pobliskiego cmentarza.

Po powrocie jeszcze trochę gier, oglądania, słuchania muzyki, potem pogawędki, które trwały do późnych godzin nocnych. Przysnęliśmy dopiero po 4.00, a o 7.00 wszyscy byliśmy już na nogach. Zjedliśmy śniadanie, posprzątaliśmy, spakowaliśmy się i udaliśmy się przeżywać zapewne inne przygody w domu.
(Zofia Kruk, SP Perły)Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages