środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

III edycja „Mam Talent" w Perłach

2016-02-19 11:07:59 (ost. akt: 2016-02-19 11:45:59)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

Przełom stycznia i lutego to czas, w którym ujawniło się wiele talentów w naszej szkole podczas III edycji szkolnego konkursu „Mam Talent”.

Eliminacje odbyły się 12 stycznia. Jury w składzie: Agata Kulesza, Edyta Szarmacher-Stasiak i Zofia Kruk obejrzało 10 występów w dwóch kategoriach.

W kategorii muzycznej: duet Alicja Rosochacka i Ewelina Pióro, solistki: Gabriela Cichosz, Anita Husar, Wiktoria Śliwa, Weronika Kuszyńska, Laura Krukowska, Gabriela Śliwka, Izabela Grabarz i Klaudia Adamczuk. W drugiej kategorii w układzie gimnastycznym zaprezentował się zespół AkroP.

Jury uznało, że wszystkie występy były rewelacyjne, ale do drugiego etapu wszyscy nie mogli się zakwalifikować. Po długich obradach ustalono listę: duet Alicja Rosochacka i Ewelina Pióro, solistki: Gabriela Cichosz, Anita Husar, Laura Krukowska, Izabela Grabarz, Klaudia Adamczuk i zespół AkroP.

Każdy uczestnik musiał wystąpić z nowym programem 18 stycznia. Po raz kolejny jury miało nie lada problem, ale decyzja musiała być podjęta.

Oto finaliści:
- Izabela Grabarz (kl. V),
- Anita Husar (kl. IV),
- zespół AkroP (Oliwia Husar, Gabriela Królak, Julia Śmierzyńska, Aleksandra Soroczyńska, Zuzanna Drabyk (kl. VI), Ewelina Pióro (kl. IV), Wiktoria Brausendorf, Alicja Rosochacka (kl. III), Marika Dreksler, Amelia Misztal (kl. I).


Finał konkursu MAM TALENT odbył się 12 lutego. Tego dnia artyści zaprezentowali się przed szeroką publicznością: w obecności wszystkich uczniów i nauczycieli.

Uczestnicy wykazali się ogromnymi zdolnościami a po każdym występie rozlegały się gromkie brawa. Komisja nie miała łatwego wyboru, różnice w przyznanych punktach były niewielkie, ale pierwsze miejsce, niestety, było tylko jedno.

Zwycięzcą III edycji konkursu „MAM TALENT” została Anita Husar z klasy IV, która w finale przepięknie wykonała piosenki pt. „My Heart Will Go On” i „Antynarkotykowa (było dwóch braci)”.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i mamy nadzieję, że będą rozwijać swoje talenty.

Konkurs zorganizowała i czuwała nad prawidłowym przebiegiem P. Katarzyna Komsta. (Zofia Kruk – SP Perły)

Zapraszamy do galerii zdjęć:
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages