Wtorek, 10 grudnia 2019. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Wspólnie zadbajmy o nasze bezpieczeństwo!

2016-02-08 11:41:15 (ost. akt: 2016-02-08 12:19:42)

Bezpieczny i przyjazny powiat, to marzenie wielu z nas. Niestety są miejsca, które powinny być objęte szczególnym nadzorem. Mapę takich miejsc możemy stworzyć wspólnie z węgorzewską policją podczas społecznych konsultacji, które odbędą się już w środę.

Komenda Powiatowa Policji w Węgorzewie zaprasza na konsultacje społeczne nt. „Powiatowych map zagrożeń bezpieczeństwa". Spotkanie odbędzie się w środę (10 lutego) o godzinie 15.00 w Węgorzewskim Centrum Kultury.

Jest to ogólnopolska akcja, w której udział bierze również Komenda Powiatowej Policji w Węgorzewie. Funkcjonariusze pracują nad utworzeniem mapy zagrożeń bezpieczeństwa naszego powiatu. W tym celu niezbędna jest opinia mieszkańców odnośnie stanu bezpieczeństwa.

Zaproszenie skierowane jest do wszystkich mieszkańców naszego powiatu.
— Chcemy porozmawiać o bezpieczeństwie i poznać opinię lokalnej społeczności na ten temat — mówi szerż. szt. Agnieszka Filipska. — Pamiętajmy, że razem kształtujemy naszą przyszłość!

W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele lokalnych władz, placówek oświatowych, służ dbających wspólnie o bezpieczeństwo mieszkańców.
Policjanci apelują do wszystkich o aktywne włączenie się do tego projektu!

My również zachęcamy do wspólnej rozmowy. Każdy głos jest ważny, każda opinia cenna. Przypominamy raz jeszcze: środa, godzina 15.00, kierunek WCK. Przyjdź, porozmawiaj, pomóż. Stawką jest nasz bezpieczeństwo.
(mk)

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages