Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Obóz sportowo- kondycyjny dla pierwszaków z Zaruskiego

2016-02-05 10:34:54 (ost. akt: 2016-02-05 10:49:12)

Klasy pierwsze o profilu sportowo- policyjnym i wojskowym z Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie rozpoczęły ferie w iście spartański sposób - trening, trening i jeszcze raz trening.

Uczniowie z węgorzewskiego LO od 25 do 29 stycznia uczestniczyli w szkoleniu specjalistycznym pod czujnym okiem Rajmunda Klukowskiego, Pawła Kraśniewskiego oraz Doroty Butrym.

Licealiści wzięli udział w zajęciach związanych ze sztukami walki, ćwiczeniami wojskowymi, grami zespołowymi a także zajęciach rozwijających kondycję fizyczną oraz szkoleniu wojskowym i policyjnym.

Manewry rozpoczęto zapoznaniem się z regulaminami i przepisami BHP, następnie młodzież udała się na basen do Giżycka gdzie zorganizowano testy sprawnościowe.

W drugim dniu szkolenia klasa o profilu wojskowym wzięła udział w zajęciach z terenoznawstwa i taktyce prowadzonych pod kierunkiem instruktorów z 11MPA. W tym samym czasie grupa sportowo-policyjna ćwiczyła sprawność ruchową w biegu wahadłowym EUROFIT (20m x 100 cykli). Wieczorem uczniowie wzięli udział w zajęciach walki wręcz.

— Ten czas, to była fajna przygoda. Dużo się działo i nie nudziliśmy się. Dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy, a najfajniejszą sprawą było strzelanie z wykorzystaniem układów elektronicznych – mówią chłopcy.
— Niech żałują ci, których nie było! — mówią uczestnicy obozu — Było dużo fajnych zajęć z fachowcami oraz opiekunami, którzy zadbali o to, byśmy mieli co robić.
(mm)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages