Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Zabawa choinkowa w Perłach

2016-01-24 13:12:23 (ost. akt: 2016-01-24 13:22:05)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

22 stycznia wróżki, księżniczki, piraci, policjanci, pielęgniarki, aniołki, diabełki, myszki, kotki, w maskach lub z własnoręcznie zrobionym „makijażem” - wszyscy bawili się razem z innymi tajemniczymi postaciami, rodzicami, rodzeństwem i nauczycielami podczas zabawy choinkowej.

Na początku wystąpił nasz szkolny zespół AkroP znany ze swoich niezwykłych zdolności akrobatycznych. Dziewczęta same przygotowały układ i zaprezentowały go do melodii piosenki przepięknie odśpiewanej przez solistkę Anitę z kl. IV.

Następnie obejrzeliśmy spektakl pt. "Zima czy lato?" w wykonaniu artystów ze studia teatralnego „Karuzela” z Białegostoku. Były to przygody dwóch chłopców, którzy próbowali rozstrzygnąć spór, która pora roku (zima czy lato) jest ciekawsza. W rozwiązaniu problemu pomógł im dziadek, polecił zajrzeć do specjalnie przygotowanych książek. Chłopcy wyciągnęli wniosek, że każda pora roku ma swój urok i na wszystko jest czas i miejsce.

Dalszą część zabawy również prowadzili artyści ze studia „Karuzela”. Śpiewaliśmy, tańczyliśmy, jechaliśmy pociągiem, robiliśmy kółeczka i wężyki. Prowadzący zabawę uczyli różnych układów tanecznych do różnych melodii (skocznych i wolniejszych), a dzieci bardzo szybko i umiejętnie naśladowały, wykonywały polecenia wydawane przez prowadzących.

Nieoczekiwanie spadł na nas sztuczny śnieg, a w tym czasie do drzwi zapukał Mikołaj! Niektórzy z lekkim strachem do niego podchodzili, ale prezenty otrzymali wszyscy. Potem jeszcze kilka wspólnych fotografii z Mikołajem i trochę tańca, a po godzinie 15.00 muzyka ucichła i zadowoleni uczestnicy zabawy udali się na zasłużony dwutygodniowy wypoczynek.
Zofia Kruk (SP Perły)

Zapraszamy do galerii zdjęć:


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages