Poniedziałek, 21 maja 2018. Imieniny Jana, Moniki, Wiktora

Pokazy ratownictwa lodowego w Węgorzewie

2016-01-20 11:18:18 (ost. akt: 2016-01-21 10:39:48)

Dzisiaj o godzinie 10.00 nad Węgorapą, przy bulwarze Loir-et-Cher odbyły się pokazy ratownictwa lodowego, przygotowane przez strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej

Z myślą o szkołach rozpoczynających ferie strażacy zorganizowali coroczny pokaz ratownictwa lodowego przy bulwarze Loir-et-Cher nad Węgorapą.
— W organizacji pokazu pomogli nam strażacy z Wojskowej Straży Pożarnej oraz strażacy ochotnicy z OSP Pozezdrze — poinformował asp. Tomasz Grunwald.

Na pokazie pojawili się uczniowie z Węgorzewskich szkół. Zgromadzenie uczniowie mogli zobaczyć metody ratownicze oraz sposoby wykorzystania przedmiotów, których można użyć przy ratowaniu osoby, pod którą załamał się lód. Przybliżono również zasady udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym, wyciągniętym z lodowatej wody.

Na zakończenie p. o. komendant życzył uczniom bezpiecznych i udanych ferii. Po pokazie uczniowie mogli obejrzeć specjalistyczny sprzęt strażacki oraz porozmawiać ze strażakami.
(mm)


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages