środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Festyn Rodzinny "Kolorowo i sportowo"

2015-06-15 11:34:07 (ost. akt: 2015-06-15 11:35:13)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

Pogoda wyśmienita, gości co niemiara i liczne atrakcje – to wszystko sprawiło, że Festyn Rodzinny „Kolorowo i sportowo”, który odbył się w naszej szkole 12 czerwca, był bardzo udany. Z atrakcji: zjeżdżalnia, basen z kulkami, trampolina, loteria, plac zabaw itp. mogli skorzystać wszyscy, którzy już wcześniej przybyli, natomiast część główna przewidziana była na godz. 15.30 – 18.00.

Część oficjalną rozpoczęła P. Marzena Mokrzecka. Wszyscy zgromadzeni oglądali prezentację o szkole, a w tym czasie Pani Marzena opowiadała o naszych atutach, o życiu szkoły i o sukcesach naszych Perełek. Następnie w części artystycznej przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się artyści z różnych klas, których przygotowała p. Agata Kulesza. Wszyscy chętni przepięknie wykonali piosenkę pt. „Laleczka z saskiej porcelany”, a w rytm dźwięków muzyki zachwycająco tańczyły: Milena Milewska, Gabriela Cichosz i Julia Śmierzyńska. W dalszej części wystąpiła zdobywczyni „Perłowego Słowika” – Daria Grzejszczyk, a po niej nagrodzeni we wcześniejszym konkursie przez publiczność za brawurowe wykonanie piosenki pt. „Siekiera, motyka” – Aureliusz Magarewicz, Mateusz Krajewski i Damian Gąsior.
Po występach dalszą część festynu prowadziła firma KARUZELA. Uczestnicy zabawy brali udział w wielu konkurencjach, do niektórych angażowali rodziców, rodzeństwo lub znajomych. Zabawa była wyśmienita, a przegranych tego dnia nie było – każdy był zwycięzcą! W międzyczasie ustawiały się kolejki do zjeżdżalni, loterii i basenu z kulkami. Można było też wypocząć w altance, zagrać na boisku, zwiedzić szkołę i posilić się w kawiarence, w której stoły aż uginały się pod pysznościami przygotowanymi przez rodziców.
Zbliżała się godz. 18.00 i trzeba było kończyć, choć niektórzy chętnie zostaliby dłużej.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę (przekrój wiekowy był naprawdę zaskakujący) i zapraszamy za rok. Serdecznie dziękujemy również rodzicom, którzy przygotowali tak wiele smakołyków i wsparli nas w organizacji tego dnia.
Zofia Kruk (SP Perły)

Czytaj e-wydanie
Podziel się  informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages