środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Noc w szkole - "Przecież lubimy się bać!"

2013-10-19 18:05:32 (ost. akt: 2013-10-19 18:07:44)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

18 października na godzinę 18.00 do szkoły przybyli wszyscy chętni uczniowie klas IV-VI oraz nasi absolwenci, którzy chcieli wziąć udział we wspólnej nocy w szkole pod hasłem „ Przecież lubimy się bać!”. Na taką zabawę zdecydowało się 19 uczniów.

Tuż po przybyciu przygotowaliśmy sale do zabawy, gier i do spania. Po czynnościach organizacyjnych udaliśmy się na podwórko. A że zaczynało się ściemniać, zabawy w chowanego, berka i gry na boisku z każdą minutą stawały się coraz ciekawsze.

Po powrocie odpoczęliśmy, posililiśmy się i nadszedł czas na konkursy. Najwięcej śmiechu wywołały bardzo lubiane przez dzieci „gorące krzesła”. Następnie chętni mogli wziąć udział w konkursie zorganizowanym na podstawie programu telewizyjnego „Upiorny Top Model”. O zwycięstwo walczyło ośmioro uczestników: modele i modelki. Oceniało ich jury w składzie: Agata Kulesza, Zofia Kruk i Łukasz Lachowicz – przewodniczący.

Uczestnicy musieli zaprezentować trzy stroje, odpowiedzieć na wiele pytań i wykonać różne zadania. Po zsumowaniu punktów jury ogłosiło wyniki: III miejsce zajęła Justyna Kwoka, II – Oliwia Husar i Klaudia Kosmal, I – Iwona Denes, Julia Śmierzyńska i Karolina Lorkowska.

Po tej dawce emocji czekała kolejna – oglądanie horroru albo (jak kto wolał z wiadomych względów) komedii, a o północy w myśl hasła dzisiejszego spotkania: „Przecież lubimy się bać” – wyprawa na pobliski cmentarz, na którą zdecydowali się prawie wszyscy. Na szczęście noc nie była ciemna, więc maszerowaliśmy odważnie, a jeśli pojawiała się odrobina strachu, to tylko dodawała uroku naszej wyprawie.

Po powrocie do około 3.00 trwały jeszcze zabawy, lecz obowiązywała już względna cisza. Potem każdy udał się do przygotowanej do snu sali, aby przysnąć choć na chwilę, bo już o 8.00 była pobudka. Zjedliśmy śniadanie, posprzątaliśmy, spakowaliśmy się i do 9.00 opuściliśmy szkołę.

Opiekę nad uczniami sprawowali i wspólnie z nimi bawili się P. Agata Kulesza i P. Zofia Kruk.

Zofia Kruk, SP Perły

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Uczestnik nocki #1223293 | 83.9.*.* 20 paź 2013 09:54

    Zabawa była bardzo fajna!

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages