Czwartek, 25 kwietnia 2019. Imieniny Jarosława, Marka, Wiki

Dzień Edukacji Narodowej w Perłach

2013-10-15 12:56:37 (ost. akt: 2013-10-15 13:03:58)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

Uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole odbył się 14 października 2013 r., rozpoczął się o godz. 9.00. Pani Marzena Mokrzecka serdecznie powitała wszystkich gości, pracowników i uczniów. Część oficjalna to życzenia, kwiaty, podziękowania i nagrody.

P. Marzena Mokrzecka, P. Teresa Jabłońska i P. Remigiusz Kaczyński z rąk szefowej ZOEASiP P. Bożeny Stępak otrzymali Nagrody Burmistrza. Następnie wręczone zostały Nagrody Dyrektora, otrzymały je: P. Agata Kulesza, P. Joanna Kołowszyc i P. Dorota Dąbrowska.

Część artystyczną przygotowały P. Anna Sroka i P. Edyta Szarmacher-Stasiak. Galę „Nauczycielskie Oscary” poprowadzili P. Edyta i Łukasz. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali Oscara za świetnie pełnioną rolę w procesie edukacji. Najwięcej śmiechu wywoływały kategorie, w których poszczególne osoby otrzymywały tytuł, np. Budowniczy Roku, Strażnik Białych Kruków itp. Druga część to zabawne scenki z życia szkoły w wykonaniu uczniów klasy IV – V, obejrzeliśmy krótką inscenizację pt. „W pokoju nauczycielskim”.

Występy spotkały się z miłym przyjęciem i co chwila rozlegały się gromkie brawa. Na zakończenie na wszystkich pracowników czekała niespodzianka od P. Marzeny Mokrzeckiej: kosz wypełniony pysznościami.

Zofia Kruk, SP Perły
[quote=Podziel się informacją]Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: [url=http://gazetaolsztynska.pl/

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages