środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

W naszej szkole dobrze się bawimy. Nawet w wakacje :-)

2013-07-06 16:09:43 (ost. akt: 2013-07-06 17:19:02)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

W dniach 1-5 lipca zorganizowaliśmy biwak przy szkole dla dzieci z klas I-VI. Z tej formy letniego wypoczynku pod hasłem „W naszej szkole dobrze się bawimy, nawet w wakacje do niej przychodzimy!” skorzystało 22 uczniów.

Dzieci przybyły do szkoły w poniedziałek na godz. 11. Noce można było spędzać pod namiotami lub w szkole. Już pierwszej nocy okazało się, że sny na szkolnej podłodze bardziej przypadły do gustu uczestnikom. Zajęcia odbywały się i w szkole, i na terenie bliższej i dalszej okolicy.

Dzieci korzystały z sali komputerowej, grały, śpiewały, malowały, bawiły się, tańczyły, brały udział w różnych zawodach, chętnie biegały, urządzały wyścigi, tory z przeszkodami, rzuty piłeczkami itd. Były też konkursy, pokazy mody, ogniska, dyskoteki, karaoke i pogawędki w ciszy nocnej. Wszystkie dni były słoneczne, więc ogromną popularnością cieszył się basen i kąpiele wodne. Odbywały się także piesze wędrówki po okolicy, do lasu i na żwirownię.

W środę wyjechaliśmy na wycieczkę do Olsztyna. Nie obyło się bez nieprzewidzianych przygód, ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Seans pt. „Kosmiczny Ekspres” w Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym zachwycił wszystkich bez względu na wiek. Po seansie mieliśmy czas wolny w centrum handlowym, a przed powrotem do Pereł posililiśmy się w Macdonaldzie.

Ponieważ wszystkim nadal towarzyszyły emocje związane ze zwycięstwem w konkursie organizowanym przez firmę Śnieżka, nie mogło oczywiście zabraknąć prac z tym związanych. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym i przygotowaliśmy teren do prac związanych z budową wygranego wielofunkcyjnego boiska. Trybuny opustoszały z naszych słomianych kibiców, a ogromni zawodnicy „przenieśli się” w inne miejsce, ale zostali w Perłach, aby jeszcze długo cieszyć nasze oczy i przypominać o tych radosnych chwilach, które przeżyliśmy 28 czerwca.

Tydzień minął bardzo szybko i w piątek wszystkie dzieci wróciły do domu. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji biwaku.

Opiekę nad biwakowiczami sprawowały: Marzena Mokrzecka, Anna Sroka, Edyta Szarmacher–Stasiak i Joanna Kołowszyc.

Zofia Kruk, SP Perły


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages