środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Dzień otwarty w SP Perły

2013-05-31 11:10:56 (ost. akt: 2013-05-31 11:13:23)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

Pogoda jak na zamówienie, wielu gości i liczne atrakcje – to wszystko sprawiło, że dzień otwarty w naszej szkole (29 maja) był bardzo udany. Z atrakcji: basen z piłeczkami, zjeżdżalnia, trampolina, loteria, plac zabaw itp. mogli skorzystać wszyscy, którzy już wcześniej przybyli, natomiast część główna przewidziana była na godz. 15.30 – 18.00.

Część artystyczną rozpoczęła P. Marzena Mokrzecka. Mówiła o naszej szkole, o atutach, sukcesach, uroczystościach, konkursach, wycieczkach itp., a goście, słuchając, oglądali prezentację „Z życia szkoły”. Następnie wszyscy chętni uczniowie wykonali piosenkę pt. „Kolorowe boiska”, której słowa zostały ułożone specjalnie z okazji trwającego konkursu. Dalsza część występów utrzymana była w muzycznym nastroju.

Przed licznie zgromadzoną publicznością zaprezentowali się tancerze z różnych klas i oddziału przedszkolnego, których przygotowywała P. Agata Kulesza. Zatańczyć mógł każdy, kto chciał, nawet jeśli nie ćwiczył wcześniej układów tanecznych, a teraz miał odwagę dołączyć do naszych artystów. A chętnych nie brakowało ani wśród starszych, ani wśród najmłodszych. Wszystkie tańce nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Po występach wielu powróciło do zabawy na zjeżdżalni, trampolinie i w basenie z piłeczkami. Można było też wypocząć w altance, zwiedzić szkołę, obejrzeć sprzęt OSP Perły, sfotografować się z naszymi konkursowymi zawodnikami na boisku, skorzystać z udostępnionego na korytarzu szkolnym komputera, aby oddać głos na naszą pracę na stronie www.koloroweboiska.pl, do czego p. Marzena gorąco zachęcała.

Chwilę później płonęło już ognisko i każdy, kto przybył do nas tego dnia, mógł upiec kiełbaskę i zjeść ze smakiem. Nie zabrakło również konkursów sportowych. W bardzo lubianej konkurencji przeciągania liny dzieci pokonały rodziców, a tatusiowie zwyciężyli w walce z mamusiami.

W wyścigach zebrały się dwie drużyny, obie wykazały się sprytem, szybkością, zręcznością, więc ogłoszono remis. Był bieg w kaloszach, skoki w workach, bieg z gazetą, kopanie butelki, podawanie mydła itd. Rywalizacja była ogromna, ale najważniejsze było, że nikogo nie opuszczał dobry humor i wszyscy się świetnie bawili.

Zbliżał się wieczór i trzeba było kończyć, choć niektórzy chętnie zostaliby dłużej. Na osłodę każdy mógł się poczęstować cukierkami.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy za rok.

Zofia Kruk, SP Perły

Więcej informacji z życia szkół i przedszkoli: kliknij tutaj

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.

Swoją stronę założysz klikając na wegorzewo.wm.pl w ramkę "Zarejestruje się", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutajPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Rodzic #1100406 | 83.9.*.* 31 maj 2013 16:42

  W szkole widać rodzinną atmosferę. Dzień otwarty super, dzieci i rodzice bardzo zadowoleni! Dziękuję w imieniu swoim i córki.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. rodzic #1100199 | 212.84.*.* 31 maj 2013 12:48

  A ta pani z ZEAS i radni z burmistrzem planowali w ramach oszczędności oddać szkoły stowarzyszeniom.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages